Zestaw do pielęgnacji skór

  • Uniwersalny zestaw skórzany do wszystkich rodzajów skóry, takich jak nubuk, anilina, dzika, zamsz i gładka skóra. Naturalne czyszczenie i pielęgnacja wysokiej jakości produktów skórzanych, takich jak torby, buty, odzież i meble.
  • Naturalne czyszczenie: Stopa szlifierska pomaga usunąć brud i plamy ze skóry. Dzięki temu pielęgnacja skóry może być lepiej wchłaniana. UWAGA: Stopę szlifierską należy używać tylko na szorstkiej skórze - należy ją stosować ostrożnie!
  • Nowy połysk: Środek do czyszczenia i kondycjonowania skóry STILORD usuwa brud, czyści i odświeża każdy kolor. Czy to czarne skórzane torby, brązowa sofa czy czerwone buty - bezbarwny środek do czyszczenia pozwala każdej skórze zabłysnąć w nowy sposób.
  • Łatwa impregnacja: Oryginalna skóra staje się wodoodporna po zastosowaniu bezbarwnego sprayu impregnującego. Warstwa ochronna działa przeciwko promieniom UV, wilgoci i zapobiega zadrapaniom i zabrudzeniom. W tym celu należy równomiernie nawilżyć oczyszczoną skórę sprayem z odległości ok. 40 cm i pozostawić do wyschnięcia.
  • Młody manufaktur markowy i ekspert od skóry: Un producto de Lederzentrum GmbH, hecho para STILORD GmbH. STILORD oznacza serwis, zaufanie i jakość. Naturalne surowce, staranna obróbka i ponadczasowe wzornictwo to nasz wkład w bardziej zrównoważony rozwój. Właśnie dlatego w STILORD jesteśmy punktem kontaktowym dla wszystkich wskazówek dotyczących pielęgnacji i czyszczenia skóry.
Dostępne - dostawa w ciągu 3 - 5 dni
Art.Nr. 9734
329
.97
PLN
w tym VAT i darmowa wysyłka
  • Prawdziwa skóra
    Naturalna i trwała
  • Darmowa wysyłka
  • Bezpośrednio od producenta

STILORD Zestaw do pielęgnacji skóry do czyszczenia i impregnacji wszystkich rodzajów skóry

Z zestawem do pielęgnacji skóry STILORD zabezpieczysz, zabezpieczysz przed wodą i oczyścisz swoje wysokiej jakości produkty skórzane. Torby, buty, meble i ubrania będą błyszczeć w nowym blasku. Brud na butach, plamy po wodzie na torebce czy wyblakłe sofy? Nasz uniwersalny zestaw oferuje wszechstronną pielęgnację wszystkich rodzajów skór, takich jak nubuk, anilina, dzika, zamszowa i gładka skóra. W skład zestawu do pielęgnacji skóry STILORD wchodzi:

1) Szlifierki (UWAGA: tylko do skóry zamszowej): Najpierw należy zeszlifować zamszową skórę przy użyciu talerza szlifierskiego i usunąć wszelkie zabrudzenia. Dzięki temu pielęgnacja skóry może być lepiej wchłaniana.

2) Gąbka i środek do czyszczenia skóry 125 ml STILORD jest idealny do prawdziwej skóry, takiej jak skóra myśliwska, zamszowa, welurowa i gładka. Bezbarwna pianka usuwa brud, czyści i odświeża każdy kolor. Nałożyć piankę na gąbkę i rozprowadzić ją równomiernie na skórze. Pozostawić do wyschnięcia na noc.

3) Spray hydroizolacyjny w sprayu 200 ml STILORD jest bezbarwną ochroną dla wszystkich rodzajów skóry: Oryginalna skóra staje się wodoodporna po zastosowaniu sprayu. Warstwa ochronna działa przeciwko promieniom UV, wilgoci i zapobiega zadrapaniom i zabrudzeniom. W tym celu należy równomiernie zwilżyć czyszczoną skórę sprayem z odległości ok. 40 cm i pozostawić ją do wyschnięcia.