Nasza obietnica, nasza wizja:

STILORD - Zrównoważony rozwój

Trwałe torby skórzane stworzone w harmonii z otoczeniem.
Naturalnie stylowe, naturalnie niepowtarzalne.

Design | STILORD

DESIGN

Zaprojektowane w Niemczech - inspirowane światem

Początkiem każdego produktu jest pomysł i inspiracja. Projektując nasze torby inspirujemy się naturą, naszymi Klientami i otaczającym nas światem.

Nasz znak firmowy to klasyczny, ponadczasowy design vintage, niezależny od krótkotrwałych i kapryśnych trendów w modzie Trwałość dzięki jakości - to nasze motto i nasza inspiracja podczas projektowania każdej torby.

 
Prawdziwa skóra w W 100% | STILORD

PRAWDZIWA SKÓRA W 100%

Naturalnie trwałe!

Wszystkie produkty STILORD są wykonane w 100% z prawdziwej skóry wysokiej jakości!

W naszych wyrobach skórzanych wykorzystujemy tylko produkty uboczne pochodzące z produkcji mięsa, tym samym opowiadając się za zrównoważonym rozwojem oraz recyklingiem. Skóra pochodząca z takiego źródła jest surowcem spełniającym wszelkie warunki odpowiedzialnego korzystania z zasobów naturalnych

Każda torba STILORD jest od początku do końca naturalnym produktem. A przez to również naturalnie stylowym!

 
 
Trwałość | STILORD

TRWAŁOŚĆ

Trwałość dzięki jakości

Kolejna zaleta prawdziwej skóry: trwałość. Dzięki wysokiej jakości wykonania i solidnej konstrukcji, Twoja nowa skórzana torba będzie towarzyszyć Ci przez wiele lat!

Trwałość naszych toreb jest ważnym wkładem w zrównoważony rozwój. Produkt, który może być używany przez wiele lat cechuje się doskonałym bilansem CO2, co jest przecież niezwykle ważne dla środowiska.

 
 
Uczciwść | STILORD

UCZCIWOŚĆ

Certyfikowane warunki pracy również za granicą

Przykładamy wielką wagę do wyboru naszych zagranicznych partnerów. Jako start up z siedzibą w Niemczech zawsze dbamy o to, aby nasze zakłady produkcyjne były certyfikowane zgodnie z normą SA8000. Certyfikat ten jest obowiązującą na całym świecie gwarancją przestrzegania uczciwych warunków pracy.

 
 
Serwis | STILORD

SERWIS

Komunikacja i indywidualne rozwiązania

Zrównoważony rozwój z naszego punktu widzenia oznacza między innymi kupowanie trwałych produktów na lata.

Zawsze bierzemy odpowiedzialność za nasze produkty wobec Klientów. Oferujemy osobiste doradztwo i sprawną komunikację – również po dokonaniu zakupu! Koncentrujemy się na elastycznych rozwiązaniach, w razie problemów zawsze jesteśmy do dyspozycji i zapewniamy sprawny serwis naprawczy. Naprawiaj, nie wyrzucaj!

 
Zobowiązanie | STILORD

ZOBOWIĄZANIE

Bezpośrednie zaangażowanie w akcje społeczne

Zaangażowanie w działania społeczne jest naszą potrzebą serca. Jednocześnie postrzegamy to też jako nasz obowiązek, by czynić dobro dla obecnego i następnego pokolenia.

Aby zapewnić naszym dzieciom możliwość dorastania w zrównoważonym i naturalnym świecie, postanowiliśmy włączyć się w szerzenie dobra. Nasza obietnica: 5 000 € rocznie na cele charytatywne!