Bezbarwny balsam do skór

  • STILORD Bezbarwny smar skórzany z wysokiej jakości woskiem pszczelim od niemieckiego producenta marki. Pielęgnacja skóry naturalnej dla wszystkich gładkich wyrobów skórzanych, które zasługują na najlepszą pielęgnację.
  • NATURALNA OCHRONA WOSKIEM PSZCZELIM: Do pielęgnacji, czyszczenia i impregnacji Państwa wysokiej jakości produktów skórzanych. Gładka skóra staje się miękka i elastyczna, oddychająca, odporna na wodę i zabrudzenia. Dzięki temu naturalny skórzany charakter zachowuje się przez długi czas. Idealny również do naprawy zarysowań.
  • WYSOKIEJ JAKOŚCI SKÓRA - WYSOKIEJ JAKOŚCI PIELĘGNACJA: Pielęgnuje i chroni wszystkie produkty naturalne wykonane z gładkiej skóry, takie jak fotele samochodowe, meble, kanapy skórzane, kurtka skórzana, uzda, siodełko, buty, buty, rękawice, torebka, pasek, odzież skórzana, walizki, torby i akcesoria skórzane. STILORD Premium Leather Balm odświeża każdy kolor skóry!
  • MŁODA MARKA PRODUKUJĄCA WYROBY SKÓRZANE ORAZ EKSPERT NA RYNKU: STILORD to wysoka jakość usług i zaufanie klientów. Naturalne surowce, dbałość o standard wykonania oraz ponadczasowy design to nasz wkład w troskę o środowisko.
  • MŁODEGO PRODUCENTA MARKI I EKSPERTA OD SKÓRY: STILORD oznacza serwis, zaufanie i jakość. Naturalne surowce, staranna obróbka i ponadczasowe wzornictwo to nasz wkład w bardziej zrównoważony rozwój. Nasze twierdzenie: Vintage skórzane torby z STILL! Właśnie dlatego w STILORD jesteśmy punktem kontaktowym dla wszystkich wskazówek dotyczących pielęgnacji i czyszczenia skóry.
Dostępne - dostawa w ciągu 3 - 5 dni
Art.Nr. 8544
149
.97
PLN
w tym VAT i darmowa wysyłka
  • Prawdziwa skóra
    Naturalna i trwała
  • Darmowa wysyłka
  • Bezpośrednio od producenta

STILORD Premium Leather Balsam with Beeswax - bezbarwny tłuszcz do skór gładka skóra

Jako eksperci od skór wiemy, jak ważna jest właściwa pielęgnacja Twojej nowej skórzanej torby. Nasza rada dla idealnej obróbki gładkiej skóry: balsam skórzany Premium z wysokiej jakości woskiem pszczelim - naturalnie od niemieckiego producenta marki!

Czy to do impregnacji jako ochrona przed wilgocią, promieniami UV i brudem, czy też jako środek czyszczący przed plamami - pielęgnacja skóry ma działanie odświeżające kolor, oddychające i uszlachetniające. Dzięki temu unikalny skórzany charakter zachowuje się przez długi czas.

Bezbarwny wosk skórzany idealnie nadaje się do wszystkich gładkich wyrobów skórzanych: jako środek czyszczący do akcesoriów takich jak torby, paski, buty i buty, jako środek pielęgnacyjny do foteli samochodowych, kierownicy skórzanej i odzieży motocyklowej, jako środek do polerowania mebli, kanap i kanap skórzanych oraz do pielęgnacji odzieży skórzanej, spodni skórzanych i kurtek skórzanych. STILORD Universal Leather Grease jest prawdziwym wszechstronnym środkiem do wszystkich produktów skórzanych, które zasługują na najlepszą opiekę!

 

Pielęgnacja skóry od niemieckiego producenta marki - aplikacja & składniki w skrócie:

Zastosowanie Mokra bawełniana ściereczka z cienką warstwą balsamu. Nakładać okrężnymi ruchami od szwu do szwu na oczyszczoną, suchą skórę. Wypolerować nadmiar wosku. Pozwólcie wyschnąć natłuszczonej skórze przez noc. Ważne: test w niepozornym miejscu!

Obejmuje: olejki premium, wazelina, wosk pszczeli, perfumy. Dzięki wysokiej jakości składnikom balsam skórny przyjemnie pachnie i dyskretnie, szybko się wchłania i nie plami.

Na pierwszy rzut oka: balsam pielęgnacyjny do skóry z naturalnym woskiem pszczelim | hydrofobowym i ochroną UV | do pielęgnacji, czyszczenia i impregnacji skóry gładkiej | balsam bezbarwny odświeża każdy kolor skóry