"Lynn" Portfel RFID Skórzana

  • "Lynn" Portfel RFID Ladies Leather od młodego producenta marki STILORD: Twój modny dodatek z wieloma wspaniałymi dodatkami
  • Miłość do szczegółów: nasza damska skórzana torebka "Lynn" to elegancki dodatek, w którym można się zakochać. Czy to sprytny wystrój wnętrza z wieloma przegródkami, praktyczne zabezpieczenie RFID, czy szlachetna prawdziwa skóra - zainspiruj się wieloma szczegółami tego skórzanego portfela!
  • Prezent ze stylem: Twój nowy, zabytkowy portfel skórzany dostarczymy do Twojego domu w szlachetnym, czarnym pudełku na prezenty. Czy to dla najlepszej przyjaciółki, partnerki, matki, siostry, czy jako prezent dla siebie - ten skórzany portfel zawsze będzie hitem!
  • STILORD - MARKA VINTAGE LIFESTYLE: Serwis, zaufanie i jakość to dla nas rzecz najważniejsza. Uwielbiamy nowoczesne produkty vintage, które przekraczają krótkotrwałe trendy. Naszą pasją jest czynić świat bardziej stylowym. Pracujemy nad tym każdego dnia z prawdziwym oddaniem.
  • Wszystko na pierwszy rzut oka: Wymiary po zamknięciu: ok. 19 x 10 x 2,5 cm I Waga: 250 gramów I Materiał: Oryginalna skóra bydlęca I Model: "Lynn" I Producent: STILORD | Podział: 1 x centralna kieszeń na monety wewnątrz I 4 x duże kieszenie na banknoty I 2 x duże kieszenie na paragony, bilety, dowody osobiste | 8 x przegródki na karty EC i wizytówki
Dostępne - dostawa w ciągu 3 - 5 dni
Art.Nr. 10121
229
.97
PLN
w tym VAT i darmowa wysyłka
  • Prawdziwa skóra
    Naturalna i trwała
  • Darmowa wysyłka
  • Bezpośrednio od producenta

STILORD "Lynn" Portfel RFID Damska skóra

Dbałość o szczegóły - nasza damska skórzana torebka "Lynn" to elegancki dodatek, w którym można się zakochać. Ten skórzany portfel jest bogaty w detale z jednej strony dzięki sprytnemu układowi wnętrza: 8 przegródek EC i wizytówek, centralna przegroda na monety z zamkiem błyskawicznym oraz wiele dużych kieszeni na banknoty, paragony, bilety i dowody osobiste pozwalają na praktyczną organizację najważniejszych dokumentów.

Z drugiej strony, zintegrowana blokada RFID okazuje się być szczególnie bezpiecznym elementem: chroni Twoje dane przed dostępem osób nieupoważnionych i uniemożliwia odczytanie karty EC, karty kredytowej i ID. Brązowa, szlachetna skóra w nowoczesnym stylu vintage sprawia, że portfel pań jest szczególnie stylowy.

Twój nowy portfel z prawdziwej skóry dostarczamy do domu w szlachetnym czarnym pudełku upominkowym - "Lynn" jest więc idealnym prezentem dla świadomych mody kobiet!


Damski portfel skórzany z zabezpieczeniem RFID i NFC:

- Duży portfel skórzany dla kobiet z zamkiem błyskawicznym

- Zintegrowana ochrona RFID i NFC: nie musisz już martwić się o kradzież danych i potajemny odczyt kart!

- Oryginalna skóra z zabytkowym charakterem: wariacje kolorystyczne i zadrapania sprawiają, że Twoje akcesoria są tak wyjątkowe jak Twój styl.

- Przegroda: 1 x centralna kieszeń na monety wewnątrz I 4 x duże kieszenie na banknoty I 2 x duże kieszenie na paragony, bilety, dowody osobiste | 8 x przegródki na karty EC i wizytówki

- Wymiary po zamknięciu: ok. 19 x 10 x 2,5 cm I Masa: 250 gramów I Materiał: prawdziwa skóra bydlęca I Model: "Lynn" I Producent: STILORD