"Mina" Portfel Damski Skórzany RFID

  • "Mina" Portfel damski skórzany RFID od młodego producenta marki STILORD. Prawdziwa skóra, zabezpieczenie RFID, nowoczesny wygląd - wreszcie płacenie to znów zabawa!
  • PROTEKTOR: jako patron nazwy, nasz skórzany portfel "Mina" zapewnia praktyczną ochronę Twoich danych! Dzięki zintegrowanej blokadzie RFID możesz zabezpieczyć swoje dane przed nieautoryzowanym dostępem i uniemożliwić odczytanie karty EC, karty kredytowej i karty identyfikacyjnej.
  • SPORTOWY I ELEGANCKI: unikalny wygląd siatki na plecach, nowoczesny wygląd w stylu vintage, ponadczasowa brązowa skóra - z "Miną" doświadczysz przyjemności sportowego i eleganckiego wyglądu w stylu vintage.
  • STILORD - MARKA VINTAGE LIFESTYLE: Serwis, zaufanie i jakość to dla nas rzecz najważniejsza. Uwielbiamy nowoczesne produkty vintage, które przekraczają krótkotrwałe trendy. Naszą pasją jest czynić świat bardziej stylowym. Pracujemy nad tym każdego dnia z prawdziwym oddaniem.
  • WSZYSTKO NA RZECZYWISKO: Wymiary po zamknięciu: ok. 20 x 10 x 3,5 cm I Waga: 190 gramów I Materiał: Oryginalna skóra bydlęca I Model: "Mina" I Producent: STILORD | Podział: 1 x centralna kieszeń na monety wewnątrz I 4 x duże kieszenie na banknoty I 2 x duże kieszenie na paragony, bilety, dowody osobiste | 8 x przegródki na karty EC i wizytówki
Dostępne - dostawa w ciągu 3 - 5 dni
Art.Nr. 10202
269
.97
PLN
w tym VAT i darmowa wysyłka
  • Prawdziwa skóra
    Naturalna i trwała
  • Darmowa wysyłka
  • Bezpośrednio od producenta

STILORD Portfel "Mina" Portfel damski Skórzany RFID

"The Protector" - jako patron nazwy nasz skórzany portfel "Mina" zapewnia praktyczną ochronę Twoich danych! Dzięki zintegrowanej blokadzie RFID możesz zabezpieczyć swoje dane przed nieautoryzowanym dostępem i uniemożliwić odczytanie karty EC, karty kredytowej i karty identyfikacyjnej. Sprawia to, że płatność jest jeszcze bezpieczniejsza i w końcu znów sprawia przyjemność!

Przy okazji, ochrona działa również w stylu - oczywiście z prawdziwą skórą! Ale co tak naprawdę czyni ten portfel tak sportowym i eleganckim? Wyjątkowy wygląd siatki na plecach, nowoczesny wygląd w stylu vintage czy ponadczasowa brązowa skóra - jesteśmy pewni: połączenie wszystkich trzech składników sprawia, że "Mina" jest szczególnie stylowym dodatkiem!

Aby mieć pewność, że Twój ulubiony portfel dotrze bezpiecznie do Twojego domu, dostarczamy prawdziwy skórzany portfel w szlachetnym czarnym pudełku. Więc "Mina" jest zawsze dobrze przyjęta jako prezent!


Skórzany portfel kobiety RFID i ochrona NFC:

- Portfel z zabytkowej skóry dla pań z zamkiem błyskawicznym

- Zintegrowana ochrona RFID i NFC: nie musisz już martwić się o kradzież danych i potajemny odczyt kart!

- Oryginalna skóra o historycznym charakterze: wariacje kolorystyczne i zadrapania sprawiają, że Twój dodatek jest tak wyjątkowy jak Twój styl.

- Przegroda: 1 x centralna przegroda na monety wewnątrz I 4 x duże przegrody na banknoty I 2 x duże przegrody na paragony, bilety, dowody tożsamości | 8 x przegródki na karty WE i wizytówki

- Wymiary po zamknięciu: ok. 20 x 10 x 3,5 cm I Masa: 190 gramów I Materiał: naturalna skóra bydlęca I Model: "Mina" I Producent: STILORD