Prezenty-świąteczne

Święta Bożego Narodzenia już tuż tuż! Nasze fantastycznie piękne unikalne prezenty STILORD wykonane z prawdziwej skóry nie powinny w tym roku zabraknąć pod choinką. Czy to z torbą, akcesoriami i wieloma innymi rzeczami - z STILORDEM zrobisz najlepsze prezenty świąteczne!



Prezenty świąteczne: pomysły i inspiracje 

Któż z nas nie doświadczył corocznego poszukiwania idealnych prezentów świątecznych? Chociaż sezon świąteczny jest jednym z najpiękniejszych okresów w ciągu roku, może być również bardzo ekscytujący: ciągłe bieganie tam i z powrotem od sklepu do sklepu. Zakupy na ostatnią chwilę  w centrach handlowych i dodatkowe koszty przesyłek ekspresowych. Na dodatek trzeba zadać sobie jedno z najtrudniejszych pytań: Czym dokładnie jest IDEALNY prezent świąteczny? 

Nasza odpowiedź na to pytanie: torby! A dokładniej: torby od STILORD!  Nie bez powodu to właśnie torebki są uniwersalnym rozwiązaniem wśród prezentów świątecznych. Są funkcjonalne, stylowe i niezastąpione: czy wyobrażasz sobie w dzisiejszych czasach wyjście z domu bez torby przy boku, w której zmieścisz wszystkie swoje ukochane kosztowności? Nie? My też nie! Co więcej, całkiem sporo osób jest fanami torebek, bo w końcu występują one w niezliczonych kształtach, rozmiarach i kolorach. Na pewno znajdzie się coś dla wszystkich gustów! 

Oferujemy szeroki wybór modeli z różnych produktów, w tym nasze popularne skórzane torby typu messenger dla mężczyzn, nasze eleganckie skórzane torebki dla kobie lub nasze fajne skórzane torby na pasku. Z naszymi produktami kupujesz nie tylko stylowy i nowoczesny wygląd vintage, ale także wysoką funkcjonalność dzięki efektywnym opcjom przenoszenia i organizacji. 
 

Pomysły na prezenty na święta 

Ważne jest również, aby zdecydować, co komu dać. W końcu różne pomysły na prezenty powinny pasować także do danego odbiorcy, prawda? Wybierając prezent zadbaj o rozróżnienie, jak bardzo osobisty może być prezent świąteczny: 

  • Prezenty świąteczne dla pracowników: Prezenty świąteczne dla pracowników powinny być dobrane w taki sposób, aby wyrażały Twoje uznanie dla nich, ale nie były zbyt osobiste. Nie możesz się pomylić z naszymi klasycznymi rękawami do laptopa w kolorze czarnym. Są proste i niedopowiedziane i prawie każdy może zrobić z nich użytek. Jeśli budżet jest nieco mniejszy, polecamy nasze poręczne skórzane etui na klucze, w których można bezpiecznie przechowywać karty i gotówkę, a także klucze. 
  • Prezenty świąteczne dla nauczycieli: Nauczyciele często mają sentyment do funkcjonalnych i praktycznych rzeczy. Dlatego nasze skórzane piórniki vintage są zawsze dobrym rozwiązaniem jako prezenty świąteczne dla nauczycieli. Przecież nauczyciel musi mieć gdzie przechowywać swoje ołówki do poprawiania! 
  • Prezenty świąteczne dla rodziców: Miejscem, w którym nie powinno zabraknąć osobistego akcentu są prezenty świąteczne dla własnych rodziców. Dlatego podaruj swoim bliskim torby i pasujące do nich torebki. Z naszymi stylowymi torebkami jako prezentem świątecznym dla mamy, jesteś po bezpiecznej stronie. Z kolei tata z pewnością będzie zachwycony szykowną torbą typu messenger na święta. Nasze skórzane portfele są idealnym uzupełnieniem skórzanych torebek. Na pewno zdobędziesz punkty u swoich rodziców. 

 

Pomysły na prezenty dla kobiet 

Doświadczenie pokazuje, że poszukiwanie prezentów świątecznych dla kobiet jest nieco skomplikowane. W końcu panie stawiają sobie bardzo wysoko poprzeczkę, jeśli chodzi o prezenty, zwłaszcza jeśli chodzi o torebki. I nie powinno być inaczej! Umieść uśmiech na twarzy swojej ukochanej, siostry lub mamy w te święta, traktując je z naszymi wspaniałymi torebkami vintage i skoordynowanymi kolorystycznie damskimi torebkami. Świetnym pomysłem na świąteczny prezent są również nasze praktyczne, a zarazem estetyczne skórzane torby na przybory toaletowe lub nasze piękne skórzane paski. Oczywiście, te pomysły również stanowią doskonałe prezenty świąteczne dla najlepszego przyjaciela. 

U nas możesz kupić torebki i akcesoria w wielu różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Czy odbiorca preferuje dyskretny i minimalistyczny wygląd? Wtedy z pewnością przekonają ją nasze czarne lub średnio brązowe skórzane torebki i akcesoria. Czy Twój ukochany preferuje szczególnie ekscytujące stroje z prawdziwymi przyciągającymi wzrok dodatkami? Wtedy na pewno spodobają się jej nasze efektowne warianty kolorystyczne, takie jak "kara-koniak" czy "kara-czerwony". 
 

Prezenty świąteczne dla mężczyzn 

Podobnie jak w przypadku prezentów świątecznych dla kobiet, tak samo dużo wysiłku należy włożyć w prezenty świąteczne dla mężczyzn. Bo choć mężczyźni często mówią odwrotnie, to oni też chcą być obdarowywani ładnymi prezentami na święta. 

Do tych atencji należą na przykład stylowe dodatki, takie jak szykowny pasek czy stylowy portfel męski. Paski i portfele są przecież codziennymi towarzyszami mężczyzny, zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Dzięki tym akcesoriom jako prezentom świątecznym z pewnością zdobędziesz punkty u męża, brata, taty czy najlepszego przyjaciela. 

Jeśli świąteczny budżet pozwala na nieco więcej, można zdecydować się także na nasze torby pierwszej klasy, takie jak torby biznesowe czy torby typu messenger. Torby, jako prezenty świąteczne dla mężczyzn. Nasze skórzane torby vintage są nie tylko stylowe, ale i praktyczne. W zależności od modelu posiadają wydajny podział na komory i liczne możliwości przenoszenia. Oznacza to, że dla współczesnego człowieka w pracy i w życiu codziennym nie ma żadnych ograniczeń.