"Tilda" Damski Portfel RFID Skórzany

  • "Tilda" Ladies Wallet Leather RFID od młodego producenta marki STILORD: Właściwy wybór dla kobiet, które nie idą na kompromis!
  • NA CODZIENNE PRZYGODY: Żaden inny dodatek nie towarzyszy nam na tak dużej odległości jak nasz własny portfel. Aby "Tilda" mogła długo dotrzymać Ci towarzystwa podczas codziennych przygód, portfel dla pań jest wykonany z wysokiej jakości prawdziwej skóry i wykończony ze szczególną starannością.
  • NAWET WIĘCEJ BEZPIECZEŃSTWA: Najważniejsze rzeczy znajdują miejsce w twoim portfelu, gdy jesteś w ruchu. Tilda" chroni Twoje dane przed odczytem dzięki zintegrowanej blokadzie RFID.
  • STILORD - MARKA VINTAGE LIFESTYLE: Serwis, zaufanie i jakość to dla nas rzecz najważniejsza. Uwielbiamy nowoczesne produkty vintage, które przekraczają krótkotrwałe trendy. Naszą pasją jest czynić świat bardziej stylowym. Pracujemy nad tym każdego dnia z prawdziwym oddaniem.
  • WSZYSTKO NA RZECZYWISKO: Wymiary po zamknięciu (WxHxD): ok. 15,5 x 4 x 10 cm I Waga: 230 Gram I Materiał: prawdziwa skóra bydlęca I Model: "Tilda" I Producent: STILORD | 1 x rozkładana przegroda na monety i banknoty (z potrójną przegrodą) | 1 x podwójna rozkładana przegroda z zapięciem na zatrzask, w tym 1 x kieszeń z siatki na dokumenty tożsamości, 24 x kieszeń na karty EC, 2 x kieszenie na paragony i bilety oraz 4 x kieszenie na banknoty
Dostępne - dostawa w ciągu 3 - 5 dni
Art.Nr. 10660
269
.97
PLN
w tym VAT i darmowa wysyłka
  • Prawdziwa skóra
    Naturalna i trwała
  • Darmowa wysyłka
  • Bezpośrednio od producenta

STILORD "Tilda" Damski portfel Skórzana RFID

W biurze, podczas wyjazdu z przyjaciółmi na weekend, a nawet na wakacje - żaden inny dodatek nie towarzyszy nam aż do własnej torebki. Aby "Tilda" dotrzymała Ci towarzystwa przez długi czas podczas codziennych przygód, portfel dla pań jest wykonany z wysokiej jakości prawdziwej skóry i jest wykonany z wielką starannością. Ale to, co sprawia, że "Tilda" jest tak wyjątkowa, to połączenie solidności skóry z prostym, a jednocześnie eleganckim wzornictwem w stylu vintage, dzięki któremu zawsze pozostawią Państwo klasyczne wrażenie!

Karty, monety, banknoty i dowód osobisty - musimy myśleć o wielu rzeczach w naszym codziennym życiu, a najważniejsze rzeczy znajdują miejsce w Twojej torebce.  Portfel jest wyposażony w wiele przegródek, w których wszystko jest dobrze zabezpieczone. A co najlepsze: dla jeszcze większego bezpieczeństwa, skórzany portfel chroni Twoje dane dzięki zintegrowanej blokadzie RFID.

Z "Tildą" masz przy sobie osobę towarzyszącą, która nie tylko wygląda wyjątkowo stylowo, ale i chroni! Przekonaj się sam!

 

Damski skórzany portfel RFID - zalety :

- Zintegrowana ochrona RFID: zapobiega tajnemu odczytywaniu Twoich kart!

- Oryginalna skóra z zabytkowym charakterem: wariacje kolorystyczne i zadrapania sprawiają, że Twój dodatek jest stylowym, niepowtarzalnym okazem!

- Duża, rozkładana przegroda na banknoty i monety zapinana na zamek: Potrójny podział z 2 x przegrodami na banknoty, 1 x kieszeń na monety jako przegroda

- Podwójna przegroda na zawiasach z zatrzaskiem na banknoty i karty: 1 x siatkowa kieszeń na karty identyfikacyjne, 24 x kieszeń na karty WE, 2 x kieszeń na pokwitowania i bilety oraz 4 x kieszeń na banknoty

- Wymiary w stanie zamkniętym (WxHxD): ok. 15,5 x 4 x 10 cm I Waga: 230 Gramm I Materiał: prawdziwa skóra bydlęca I Model: "Tilda" I Producent: STILORD