"Thea" Damski Portfel RFID Skórzany

  • "Thea" Damski portfel RFID skórzany od młodego producenta marki STILORD: właściwy wybór dla kobiet, które cenią sobie jakość, bezpieczeństwo i design w swoich portfelach!
  • Kwestia serca: jest dla nas wysoka jakość i trwałe, ponadczasowe wzornictwo. Właśnie dlatego do tego portfela użyto tylko 100% prawdziwej skóry - klasycznej, trwałej i wytrzymałej.
  • Prawdziwa jakość marki: można ją poczuć dzięki prawdziwej skórze, logo 3D i starannemu wykonaniu. Jako producent markowych produktów, stawiamy również na nowoczesne bezpieczeństwo: dzięki zintegrowanemu blokowi RFID, są Państwo doskonale wyposażeni w zakresie ochrony danych.
  • STILORD - MARKA VINTAGE LIFESTYLE: Serwis, zaufanie i jakość to dla nas rzecz najważniejsza. Uwielbiamy nowoczesne produkty vintage, które przekraczają krótkotrwałe trendy. Naszą pasją jest czynić świat bardziej stylowym. Pracujemy nad tym każdego dnia z prawdziwym oddaniem.
  • Wszystko na pierwszy rzut oka: Wymiary po zamknięciu: ok. 14 x 10 x 4 cm I Masa: 230 gramów I Materiał: naturalna skóra bydlęca I Model: "Thea" I Producent: STILORD | 1 x rozkładana przegroda na monety (z potrójną przegrodą) | 1 x rozkładana przegroda z zatrzaskiem, w której znajdują się 3 x siatkowe kieszenie na dokumenty tożsamości, 10 x kieszeń na karty EC, 3 x kieszenie na paragony i bilety oraz 2 x kieszeń na banknoty
Dostępne - dostawa w ciągu 3 - 5 dni
Art.Nr. 10311
269
.97
PLN
w tym VAT i darmowa wysyłka
  • Prawdziwa skóra
    Naturalna i trwała
  • Darmowa wysyłka
  • Bezpośrednio od producenta

STILORD "Thea" Damski Portfel RFID Skórzany

Wysoka jakość i ponadczasowy design - dla nas jako producenta marki jest to sprawa bliska naszym sercom. U nas nawet drobne akcesoria mają ogromne znaczenie. "Thea" jest najlepszym przykładem: jak prawdziwy skórzany portfel "Thea" towarzyszy ci każdego dnia. To właśnie dlatego do tego portfela używa się tylko 100% prawdziwej skóry - solidnej i wysokiej jakości na każdy dzień! Autentyczny design vintage i podszewka w kratę są w harmonii z ponadczasowym stylem retro, który sprawia, że ten skórzany portfel vintage jest tak wyjątkowy!

Bez względu na to, czy potrzebujesz zmiany na śniadanie w piekarni, czy kontroli tożsamości na lotnisku - z tym portfelem masz wszystko pod ręką! Twoje dokumenty i dane są chronione przez bezpieczne zamki i zintegrowaną blokadę RFID - bezpieczeństwo na co dzień!


Damski skórzany portfel RFID i ochrona NFC:

- Duży skórzany portfel dla kobiet z zamkiem błyskawicznym

- Zintegrowane zabezpieczenia RFID i NFC: zapobiegają kradzieży danych i tajnemu odczytywaniu kart!

- Oryginalna skóra o zabytkowym charakterze: zmiany kolorystyczne i zarysowania sprawiają, że Twój dodatek jest tak wyjątkowy, jak Twój styl.

- Duża, rozkładana przegroda na monety zapinana na zamek: Potrójna przegroda z 2 x przegrodą na kartę EC, 1 x przegroda zapinana na zamek jako ścianka działowa i 1 x kieszeń na chip na zakupy

- Duża przegroda na zawiasach z zatrzaskiem: 3 x kieszeń z siatki na dokumenty tożsamości, 10 x kieszeń na karty EC, 3 x kieszeń na paragony i bilety oraz 2 x kieszeń na banknoty

- Wymiary po zamknięciu: ok. 14 x 10 x 4 cm I Masa: 230 gramów I Materiał: naturalna skóra bydlęca I Model: "Thea" I Producent: STILORD