"Ashley" Skórzany portfel

  • Skórzany portfel damski z RFID i ochroną NFC dla maksymalnego bezpieczeństwa i elastyczności - dostarczany w naturalnym pudełku na prezent
  • PRAWDZIWA SKÓRA - NAPRAWDĘ PRAKTYCZNA Wiele kieszeni na karty EC, wkładki i suwaki sprawiają, że portfel z prawdziwej skóry jest niezastąpionym towarzyszem!
  • DUŻO STYLU I TAK PEWNIE Nigdy więcej nie martw się, że Twoje dane zostaną skrycie odczytane i skradzione - Ashley chroni wszystkie Twoje karty dzięki zintegrowanej blokadzie RFID i NFC.
  • STILORD - MARKA VINTAGE LIFESTYLE: Serwis, zaufanie i jakość to dla nas rzecz najważniejsza. Uwielbiamy nowoczesne produkty vintage, które przekraczają krótkotrwałe trendy. Naszą pasją jest czynić świat bardziej stylowym. Pracujemy nad tym każdego dnia z prawdziwym oddaniem.
  • Wymiary po zamknięciu (WxHxD): ok. 19 x 10 x 3,5 cm I Masa: 190 gramów I Materiał: Oryginalna skóra bydlęca I Model: "Ashley" I Producent: STILORD | Skórzany portfel z zabezpieczeniem RFID
Dostępne - dostawa w ciągu 3 - 5 dni
Art.Nr. 7867
189
.97
PLN
w tym VAT i darmowa wysyłka
  • Prawdziwa skóra
    Naturalna i trwała
  • Darmowa wysyłka
  • Bezpośrednio od producenta

Damski portfel skórzany z zabezpieczeniem RFID i NFC

Aby ponownie sprawić radość z portfela: Ashley to skórzany portfel od młodego producenta marki, który jest zarówno praktyczny jak i piękny.

Ponadto, duży skórzany portfel jest szczególnie bezpieczny - a dzięki 15 przegródkom na karty EC, zabezpieczenie RFID i NFC opłaca się na kilka sposobów. Jest też siatkowa kieszeń na dokumenty tożsamości, przegródki na monety i banknoty, na wszystko, czego naprawdę potrzebujesz w życiu codziennym.

Historyczny wygląd prawdziwej skóry jest doskonale uzupełniony i skontrastowany z dekoracyjnymi szwami. Prawdziwy przykuwacz oczu!

Szykowną damską torebkę dostarczamy w naturalnym pudełku na prezenty do Twojego domu. Nasza rada: Po prostu daj to sobie.

Damski skórzany portfel z zabezpieczeniem RFID i NFC:

- Duży skórzany portfel dla kobiet z zabezpieczeniem RFID

- zintegrowana ochrona RFID i NFC: nie musisz już martwić się o kradzież danych i potajemny odczyt kart!

- Dzięki blokadzie RFID oszczędzasz dużo miejsca, ponieważ Twoje karty mogą być przechowywane bezpośrednio w portfelu bez oddzielnej osłony.

- Przegroda: 1 x osobna przegroda na monety wewnątrz I 1 x duża przegroda na banknoty z dwiema przegrodami I 15 x przegroda na karty EC i wizytówki I 3 x kieszenie wewnątrz I 1 x przegroda na monety na zewnątrz I 1 x przegroda wewnątrz zapinana na zamek I 1 x przegroda z tyłu zapinana na zamek

- Wymiary po zamknięciu (WxHxD): ok. 19 x 10 x 3,5 cm I Masa: 190 gramów I Materiał: naturalna skóra bydlęca I Model: "Ashley" I Producent: STILORD